KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2016
7 lutego 2016
KPLKT 2016, II turniej w KOWALU – wyniki
24 kwietnia 2016
Show all

KPLKT 13.02.2016 r., Lubraniec

KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO

I TURNIEJ – LUBRANIEC – 13 stycznia 2016 r.

WYNIKI INDYWIDUALNE:
GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI:
Gębicka Blanka – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Pasternak Julia – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Nogala Zuzanna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Kordylewska Maja – Włocławski KKT – 3 pkt
Gizińska Nikola – Włocławski KKT – 3 pkt
Łaszcz Amelia – AKT Lubraniec – 3 pkt
Wojtalik Julia – Włocławski KKT – 1 pkt
…………………………………………………………………………….
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 32 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 7 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI:
Gębicka Zofia – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Szkarpietina Karolina – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Naumowicz Małgorzata – Włocławski KKT – 6 pkt
Kucińska Oliwia – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Ujazdowska Amelia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Czyżewska Roksana – KKT Chodecz – 3 pkt
Sroka Julita – AKT Lubraniec – 3 pkt
Zapiec Maja – Włocławski KKT – 3 pkt
Szpulecka Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Wieczorkowska Julita – AKT Lubraniec – 1 pkt
Piernikowska Anna – Włocławski KKT – 1 pkt
Spychalska Wiktoria – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Kwaśniak Marta – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Tymoszuk Zuzanna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Kowalska Michalina – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Mańka Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Palińska Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
………………………………………………………………………………..
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 28 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 12 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 1 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt
GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI:
Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Rybacki Piotr – Włocławski KKT – 8 pkt
Wessel Tomasz – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
Władysiak Krystian – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Mikołajewski Jakub – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Piasta Kacper – Włocławski KKT – 3 pkt
Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Adamczewski Wiktor – Włocławski KKT – 3 pkt
Wojciechowski Gabriel – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Kryński Kornel – Włocławski KKT – 1 pkt
Jaskulski Maciej – AKT Lubraniec – 1 pkt
Makowski Tomasz – Włocławski KKT – 1 pkt
Doliński Igor – Włocławski KKT – 1 pkt
Wiktor Gralak – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Woźniak Marcel – AKT Lubraniec – 1 pkt
Borlik Maciej – Włocławski KKT – 1 pkt
Ozdoba Iwo – Włocławski KKT – 1 pkt
Popławski Stanisław – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Charfeddine Ryan – Włocławski KKT – 1 pkt
Barczykowski Adrian – AKT Lubraniec – 1 pkt
Demir Yasar – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Lewandowski Filip – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Laskowski Jan – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Adamkowski Patryk – Włocławski KKT – 1 pkt
………………………………………………………………………………………
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 24 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 21 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 6 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 2 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt
GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI:
Kozłowski Michał – Włocławski KKT – 10 pkt
Wiewiórska Anna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Lewandowski Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
Szczupakowska Adrianna – AKT CENTRUM Włocławek – 5 pkt
Sikora Julia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Bieniecki Piotr – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Czerniejewska Anna – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Sutkowski Filip – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Dziewiątkowski Mateusz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Kuźniewska Lidia – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Seklecki Antoni – KKT Kowal – 1 pkt
Kwaśniak Zuzanna – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Wieczorkowski Mateusz – AKT Lubraniec – 1 pkt
Morawski Krystian – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Berkowski Krzysztof – Włocławski KKT – 1 pkt
Żywiczka Dominik – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Dmowski Jakub – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Baranowski Miłosz – AKT Lubraniec – 1 pkt
Suwała wiktoria – KKT Kowal – 1 pkt
Seweryniak Zuzanna – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Stryszowska Matylda – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Michalski Olek – Włocławski KKT – 1 pkt
Kwaterowski Igor – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Frądczak Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
…………………………………………………………………………………………..
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 14 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 13 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 9 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 7 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 5 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 2 pkt
GRUPA NR 5 ŚWIEŻAKI:
Wołoszyn Kuba – Włocławski KKT – 10 pkt
Ręklewski Nikodem – Włocławski KKT – 8 pkt
Mendasik Michał – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT – 5 pkt
Liss Wiktor – Włocławski KKT – 3 pkt
Kaliński Tymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Teper Jędrzej – Włocławski KKT – 3 pkt
Świąder Mikołaj – Włocławski KKT – 3 pkt
Wilczyński Oskar – KKT Kowal – 1 pkt
Lisowski Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
Waliszewski Patryk – Włocławski KKT – 1 pkt
Olesiński Krystian – Włocławski KKT – 1 pkt
Szałajski Olaf – Włocławski KKT – 1 pkt
Jesiołowski Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Piasecki Filip – Włocławski KKT – 1 pkt
………………………………………………………………………..
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 38 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt
GRUPA NR 1:
Obiala Jakub – Toruński KKT KUMADE – 10 pkt
Bojanko Łukasz – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Rajczuk Eryk – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Gralak Dawid – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Lewandowski Bartosz – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Grzelak Juliusz – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Krosnowski Rafał – Włocławski KKT – 3 pkt
Kłosowski Piotr – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Walczak Stanisław – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Stęczny Juliusz – AKT Lubraniec – 1 pkt
Witalis Jakub – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Zielaskowski Maksym – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
…………………………………………………………………………………..
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 17 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 9 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt
GRUPA NR 2:
Rajczuk Wiktoria – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Ochman Ewa – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
Brzezińska Matylda – KKT Chodecz – 6 pkt
Wypij Kornelia – Włocławski KKT – 5 pkt
Górska Gabriela – Włocławski KKT – 3 pkt
Balcerowska Natalia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Górczyńska Wanessa – Włocławski KKT – 3 pkt
Kaczmarek Iga – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Nobis Zuzanna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Rybowska Barbara – AKT Lubraniec – 1 pkt
Kostrzak Karolina – Włocławski KKT – 1 pkt
Żabecka Marta – KKT Kowal – 1 pkt
Włodarska Maja – Włocławski KKT – 1 pkt
Borkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 1 pkt
Wilska Nikola – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Rybowska Katarzyna – AKT Lubraniec – 1 pkt
Lewandowska Zofia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
………………………………………………………………………………..
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 14 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 13 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 2 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt
GRUPA NR 3:
Szczepańska Zuzanna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 8 pkt
Helbin Mikołaj – Włocławski KKT – 6 pkt
Zielenkiewicz Karolina – Toruński KKT KUMADE – 5 pkt
Majewska Gabriela – Włocławski KKT – 3 pkt
Głazowski Adrian – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Strzelecki Norbert – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Darowski Tomasz – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Wojciechowska Alicja – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Daroszewski Patryk – Włocławski KKT – 1 pkt
Frąc Julia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Żabecka Aleksandra – KKT Kowal – 1 pkt
Uzarski Patryk – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Stęczny Marceli – AKT Lubraniec – 1 pkt
Dominiak Szymon – KKT Kowal – 1 pkt
Gołębiewski Krzysztof – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
……………………………………………………………………………………………
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 18 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 10 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 9 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 5 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 2 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt
GRUPA NR 4:
Świec Nikola – Włocławski KKT – 10 pkt
Pirowski Michał – KKT Kowal – 8 pkt
Górski Jakub – KKT Kowal – 6 pkt
Nierobisz Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Matczak Kryspin – KKT Kowal – 3 pkt
Czaplicki Michał – KKT Kowal – 3 pkt
Słowiński Sebastian – AKT Lubraniec – 3 pkt
Małecka Julia – Włocławski KKT – 3 pkt
Chirkowski Maciej – KKT Kowal – 1 pkt
Opasik Kamil – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Zielaskiewicz Jan – Włocławski KKT – 1 pkt
Fronckiewicz Mateusz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Chamryga Marcin – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Tarczyńska Agnieszka – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Cichecki Paweł – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
…………………………………………………………………………………….
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 21 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 14 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
GRUPA NR 5:
Szlendak Szymon – Toruński KKT KUMADE – 10 pkt
Jankowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Bednarek Wiktor – AKT Lubraniec – 6 pkt
Wszołek Adam – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Klimczak Hubert – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Ziółkowski Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Musiał Wiktor – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Śmigielski Dawid – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Skwarczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Kaczmarek Ksawery – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Charaszkiewicz Borys – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Nowiński Jan – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Nowosielski Marcel – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Gołębiewski Piotr – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Górski Franciszek – Włocławski KKT – 1 pkt
…………………………………………………………………………………….
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 15 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 14 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 12 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 6 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 1 pkt
GRUPA NR 6:
Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 10 pkt
Dałek Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Kowalkowska Dominika – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
Niewiadomska Patrycja – Toruński KKT KUMADE – 5 pkt
Kwiatkowska Ewelina – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 3 pkt
Zalewska Zuzanna – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Włudarczyk Izabela – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Kędzierska Wiktoria – AKT Lubraniec – 1 pkt
Kędzierska Patrycja – AKT Lubraniec – 1 pkt
……………………………………………………………………………………..
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 17 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 10 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
GRUPA NR 7:
(nie uwzględniona w klasyfikacji klubowej – pkt 4 Regulaminu)
Kot Eryk – Włocławski KKT – 10 pkt
Wessel Łukasz – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
Tucholski Mateusz – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
Kozłowska Oliwia – Włocławski KKT – 5 pkt
Golon Artur – KKT Kowal – 3 pkt
Smoliński Piotr – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Boruszewski Adrian – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
GRUPA NR 8:
Kozierowski Adrian – KKT Kowal – 10 pkt
Kędzierska Julita – AKT Lubraniec – 8 pkt
Rudzińska Weronika – KKT Kowal – 6 pkt
Jetter Aleksander – Włocławski KKT – 5 pkt
Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Jankiewicz Natalia – KKT Chodecz – 3 pkt
Różański Mateusz – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Lewandowska Maria – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Wróblewska Julianna – Włocławski KKT – 1 pkt
Gardysiak Mikołaj – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Jaskulski Jakub – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Zielenkiewicz Igor – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Jarosz Oskar – Włocławski KKT – 1 pkt
Illeczko Mikołaj – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Olejniczak Miłosz – Włocławski KKT – 1 pkt
Jaśkiewicz Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Wachowicz Nikola – Włocławski KKT – 1 pkt
Wróblewski Adrian – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Waliszewski Mateusz – Włocławski KKT – 1 pkt
Illeczko Martyna – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Kwiatkowski Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Daroszewski Robert – Włocławski KKT – 1 pkt
Glonek Kamil – AKT Lubraniec – 1 pkt
Mikicki Wiktor – Włocławski KKT – 1 pkt
Wieczorek Julia – KKT Chodecz – 1 pkt
Ochocińska Amelia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Ogrodziński Ludwik – Włocławski KKT – 1 pkt
……………………………………………………………………………………..
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 16 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 13 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 10 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 3 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 2 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 2 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt
GRUPA NR 9:
Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
Och Julia – Włocławski KKT – 8 pkt
Staniszewski Filip – Instytut KT Włocławek – 6 pkt
Kaźmirski Jan – KKT Kowal – 5 pkt
Kraszkiewicz Daria – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Michałowski Maksymilian – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Czarniak Loretta – AKT Lubraniec – 3 pkt
Wiśniewski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Dembowska Julia – Włocławski KKT – 1 pkt
Leśniewska Martyna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Zieliński Jan – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Maciejewski Wiktor – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Bemben Jakub – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Sekielska Laura – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Groberski Filip – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Wiliński Olaf – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Rau Filip – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Nowosad Milena – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Jabłoński Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Gruszczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Bogucki Dorian – Włocławski KKT – 1 pkt
Henke Justyna – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Liberacka Zofia – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Piątkowski Kosma – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Skibińska Adrianna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
………………………………………………………………………………………..
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 14 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 14 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 10 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 2 pkt
GRUPA NR 10:
Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 10 pkt
Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 8 pkt
Rykaczewski Michał – Włocławski KKT – 6 pkt
Mielczyński Ambroży – Włocławski KKT – 5 pkt
Smerczak Szymon – Włocławski KKT – 3 pkt
Jakubowski Adam – Włocławski KKT – 3 pkt
Domański Artur – Włocławski KKT – 3 pkt
Szałek Alan – Włocławski KKT – 3 pkt
Kownacki Bartosz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Kosowski Filip – Włocławski KKT – 1 pkt
Korpolak Kryspin – Włocławski KKT – 1 pkt
Miziołek Mikołaj – Włocławski KKT – 1 pkt
Przepióra Wojciech – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Majewski Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt
Strzelewicz Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
Rakowski Mateusz – Włocławski KKT – 1 pkt
Kozłowski Mateusz – Włocławski KKT – 1 pkt
Kozłowski Jan – Włocławski KKT – 1 pkt
Więznowski Bartosz – Włocławski KKT – 1 pkt
Rybszleger Eryk – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
……………………………………………………………………………….
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 51 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 3 pkt

 

KLASYFIKACJA KLUBOWA PO 1. TURNIEJU

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 225 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 123 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 105 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 84 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 53 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 48 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 39 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 19 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 16 pkt