KPLKT 13.02.2016 r., Lubraniec
14 lutego 2016
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2016
15 maja 2016
Show all

KPLKT 2016, II turniej w KOWALU – wyniki

II TURNIEJ – KOWAL – 23.04.2016 r.
SZKOŁA PODSTAWOWA
ul. Piwna 20

WYNIKI INDYWIDUALNE:

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI:

Gębicka Blanka – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Lewandowska Maja – Włocławski KKT – 6 pkt
Kurkiewicz Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Gizińska Nikola – Włocławski KKT – 3 pkt
Łaszcz Amelia – AKT Lubraniec – 3 pkt
Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Pasternak Julia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 24 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 9 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI:

Kucińska Oliwia – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Kowalska Michalina – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
Naumowicz Małgorzata – Włocławski KKT – 6 pkt
Szkarpietina Karolina – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Gębicka Zofia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Puźmirowska Julia – Włocławski KKT – 3 pkt
Kwaśniak Marta – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Czyżewska Roksana – KKT Chodecz – 3 pkt
Zapiec Maja – Włocławski KKT – 1 pkt
Mańka Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Piernikowska Anna – Włocławski KKT – 1 pkt
Ujazdowska Amelia – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Sroka Julita – AKT Lubraniec – 1 pkt
Szpulecka Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 22 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 13 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI:

Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Adamczewski Wiktor – Włocławski KKT – 6 pkt
Popławski Stanisław – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Władysiak Krystian – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Ozdoba Iwo – Włocławski KKT – 3 pkt
Rybacki Piotr – Włocławski KKT – 3 pkt
Demir Yasar – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Adamkowski Patryk – Włocławski KKT – 1 pkt
Doliński Igor – Włocławski KKT – 1 pkt
Borlik Maciej – Włocławski KKT – 1 pkt
Gralak Wiktor – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Woźniak Marcel – AKT Lubraniec – 1 pkt
Piasta Kacper – Włocławski KKT – 1 pkt
Barczykowski Adrian – AKT Lubraniec – 1 pkt
Wessel Tomasz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Odwrocki Bartosz – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 30 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 17 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 1 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI:

Suwała Wiktoria – KKT Kowal – 10 pkt
Lewandowski Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Binkowska Julia – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
Sutkowski Filip – Toruński KKT KUMADE – 5 pkt
Kwaśniak Zuzanna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Kozowicz Mikołaj – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Szczupakowska Adrianna – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Wiewiórska Anna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Berkowski Krzysztof – Włocławski KKT – 1 pkt
Kasprzak Filip – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Frądczak Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Sikora Julia – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Seklecki Antoni – KKT Kowal – 1 pkt
Makowski Tomasz – Włocławski KKT – 1 pkt
Morawski Krystian – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Żywiczka Dominik – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Dziewiątkowski Miłosz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Michalski Olek – Włocławski KKT – 1 pkt

Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 13 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 8 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 4 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 4 pkt

GRUPA NR 5 ŚWIEŻAKI:

Wołoszyn Jakub – Włocławski KKT – 10 pkt
Ręklewski Nikodem – Włocławski KKT – 8 pkt
Mendasik Michał – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Polański Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Głowacki Stanisław – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT – 3 pkt
Sałacki Maciej – Włocławski KKT – 3 pkt
Kaliński Tymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Lisowski Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
Liss Wiktor – Włocławski KKT – 1 pkt
Świąder Mikołaj – Włocławski KKT – 1 pkt
Krasiński Wiktor – Włocławski KKT – 1 pkt
Szałański Olaf – Włocławski KKT – 1 pkt
Teper Jędrzej – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 30 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 6 pkt

GRUPA NR 1:

Obiala Jakub – Toruński KKT KUMADE – 10 pkt
Bojanko Łukasz – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Rajczuk Eryk – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Krosnowski Rafał – Włocławski KKT – 5 pkt
Gralak Dawid – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Grzelak Juliusz – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Walczak Stanisław – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Nierobisz Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Zielaskowski Maksym – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Nowakowski Patryk – AKT Lubraniec – 1 pkt
Lewandowski Bartosz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Kłosowski Piotr – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Stęczny Juliusz – AKT Lubraniec – 1 pkt

Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 16 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 9 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 7 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt

GRUPA NR 2:

Ochman Ewa – Toruński KKT KUMADE – 10 pkt
Rajczuk Wiktoria – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Brzezińska Matylda – KKT Chodecz – 6 pkt
Wypij Kornelia – Włocławski KKT – 5 pkt
Włodarska Maja – Włocławski KKT – 3 pkt
Górska Wiktoria – Włocławski KKT – 3 pkt
Wilska Nikola – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Kaczmarek Iga – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Rybowska Katarzyna – AKT Lubraniec – 1 pkt
Balcerowska Natalia – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Głowacka Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Nobis Zuzanna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Żabecka Marta – KKT Kowal – 1 pkt
Lewandowska Zofia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Rybowska Barbara – AKT Lubraniec – 1 pkt
Krankiewicz Adrianna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt

Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 13 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 12 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt

GRUPA NR 3:

Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 10 pkt
Szczepańska Zuzanna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Helbin Mikołaj – Włocławski KKT – 6 pkt
Głazowski Adrian – Toruński KKT KUMADE – 5 pkt
Daroszewski Patryk – Włocławski KKT – 3 pkt
Zielenkiewicz Karolina – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Strzelecki Norbert – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Uzarski Patryk – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Dominiak Szymon – KKT Kowal – 1 pkt
Majewska Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Pawlak Nicola – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Stęczny Marceli – AKT Lubraniec – 1 pkt
Gołębiewski Krzysztof – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Żabecka Aleksandra – KKT Kowal – 1 pkt
Sidwa Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 21 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 12 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 2 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 4:

Górski Jakub – KKT Kowal – 10 pkt
Świec Nikola – Włocławski KKT – 8 pkt
Pirowski Michał – KKT Kowal – 6 pkt
Chirkowski Maciej – KKT Kowal – 5 pkt
Opasik Kamil – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Matuszewska Patrycja – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Świeczkowski Wojciech – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Grzanka Wiktor – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Matczak Kryspin – KKT Kowal – 1 pkt
Matuszewski Dominik – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Małecka Julia – Włocławski KKT – 1 pkt
Zielaskiewicz Jan – Włocławski KKT – 1 pkt
Czaplicki Michał – KKT Kowal – 1 pkt
Chamryga Marcin – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Cichecki Paweł – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 23 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 10 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 10 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 1 pkt

GRUPA NR 5:

Świerczyński Franciszek – KKT Kowal – 10 pkt
Charaszkiewicz Borys – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Jankowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
Wszołek Adam – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Szlendak Szymon – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Rybszleger Eryk – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Molewski Stanisław – KKT Kowal – 3 pkt
Gołębiewski Piotr – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Kupis Aleksander – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Nowosielski Marcel – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Skwarczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Nowiński Jan – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Śmigielski Dawid – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Kaczmarek Ksawery – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Ziółkowski Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Śliwiński Antoni – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt

Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 17 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 13 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 12 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 7 pkt

GRUPA NR 6:

Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 10 pkt
Bulińska Natalia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Dałek Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
Krause Rita – Toruński KKT KUMADE – 5 pkt
Kwiatkowska Ewelina – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 3 pkt
Włudarczyk Izabela – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Balcerzak Daria – Włocławski KKT – 3 pkt
Kowalkowska Dominika – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt

Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 17 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 13 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 3 pkt

GRUPA NR 7:

Kot Eryk – Włocławski KKT – 10 pkt
Szelangiewicz Julia – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
Wessel Łukasz – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
Szulc Paweł – Toruński KKT KUMADE – 5 pkt
Napiórkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 3 pkt
Golon Artur – KKT Kowal – 3 pkt
Smoliński Piotr – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Boruszewski Adrian – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt

Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 22 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 13 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 3 pkt

GRUPA NR 8:

Kozierowski Adrian – KKT Kowal – 10 pkt
Lewandowska Maria – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
Rudzińska Weronika – KKT Kowal – 6 pkt
Mikicki Wiktor – Włocławski KKT – 5 pkt
Różański Mateusz – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Wróblewska Julianna – Włocławski KKT – 3 pkt
Kędzierska Julita – AKT Lubraniec – 3 pkt
Jarosz Oskar – Włocławski KKT – 3 pkt
Jankiewicz Natalia – KKT Chodecz – 1 pkt
Jaśkiewicz Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Kwiatkowski Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Illeczko Mikołaj – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Olejniczak Miłosz – Włocławski KKT – 1 pkt
Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Zielenkiewicz Igor – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Kotecki Jakub – AKT Lubraniec – 1 pkt
Gardysiak Mikołaj – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Jaskulski Jakub – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Illeczko Martyna – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Grzegorek Antoni – Włocławski KKT – 1 pkt
Waliszewski Mateusz – Włocławski KKT – 1 pkt
Jęcka Julia – KKT Kowal – 1 pkt
Daroszewski Robert – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 17 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 15 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 15 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 4 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 9:

Och Julia – Włocławski KKT – 10 pkt
Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Dembowska Julia – Włocławski KKT – 6 pkt
Wiśniewski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Liberacka Zofia – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Czarniak Loretta – AKT Lubraniec – 3 pkt
Bogucki Dorian – Włocławski KKT – 3 pkt
Kraszkiewicz Daria – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Cychowski Franciszek – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Nowosad Milena – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Kaźmirski Jan – KKT Kowal – 1 pkt
Zieliński Jan – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Polak Martyna – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
Staniszewski Filip – Instytut KT Włocławek – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 19 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 13 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 10 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt

GRUPA NR 10:

Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 10 pkt
Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 8 pkt
Domański Artur – Włocławski KKT – 6 pkt
Jakubowski Adam – Włocławski KKT – 5 pkt
Czerwiński Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Mielczyński Ambroży – Włocławski KKT – 3 pkt
Rykaczewski Michał – Włocławski KKT – 3 pkt
Lewandowski Aleks – Włocławski KKT – 3 pkt
Smerczak Szymon – Włocławski KKT – 1 pkt
Wróblewski Adrian – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Korpolak Kryspin – Włocławski KKT – 1 pkt
Kozłowski Jan – Włocławski KKT – 1 pkt
Szałek Alan – Włocławski KKT – 1 pkt
Strzelewicz Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
Koperski Konrad – Włocławski KKT – 1 pkt
Majewski Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 48 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt

KLASYFIKACJA KLUBOWA PO II TURNIEJU

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 454 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 237 pkt
Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 232 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 181 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 119 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 91 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 57 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 29 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 26 pkt