KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2017
20 stycznia 2017
Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego 2017 Turniej II, Brześć Kujawski
13 marca 2017
Show all

KPLKT 21.01.2017 r. KOWAL

WYNIKI INDYWIDUALNE:

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI:

Kwarcińska Michalina – KKT Kowal – 10 pkt
Leszczyński Bernard – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Czerwiński Michał – Włocławski KKT – 6 pkt
Szałek Miłosz – Włocławski KKT – 5 pkt
Grzegorek Zofia – Włocławski KKT – 3 pkt
Szabłowski Jędrzej – Włocławski KKT – 3 pkt
Molewski Jan – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Krajewski Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Pietrzak Fabian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Wawrzonkowski Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Lewandowski Szymon – Włocławski KKT – 1 pkt
Gajewski Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Brzozowski Dominik – KKT Kowal – 1 pkt
Zakrzewski Bartosz – KKT KUMADE Łubianka – 1 pkt
Gołębiewska Alicja – KKT Kowal – 1 pkt
Górecki Adam – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Prokulewicz Barbara – Włocławski KKT – 1 pkt
Nyklewicz Patryk – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Skowroński Miłosz – KKT Kowal – 1 pkt
Zawitowski Mateusz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Gołębiewska Julia – KKT Kowal – 1 pkt
Wiśniewski Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Olberts Józef – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 22 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 14 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 7 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI:

Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
Wawrzyniak Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Michalski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt
Żbikowski Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Ryniecki Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Kozakowski Przemysław – Włocławski KKT – 3 pkt
Jurasz Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Wychowaniec Makary – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Kuliński Marek – Włocławski KKT – 1 pkt
Kotecki Szymon – AKT Lubraniec – 1 pkt
Chęcki Miłosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Goliński Michał – KKT Kowal – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 29 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 7 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 7 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI:

Frąckowiak Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
Andrzejewski Hubert – Włocławski KKT – 8 pkt
Szcześniewska Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt
Turska Natasza – Włocławski KKT – 3 pkt
Rybacka Antonina – Włocławski KKT – 3 pkt
Skalska Julia – Włocławski KKT – 3 pkt
Pawłowska Michalina – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Henke Tomasz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Cebulska Antonina – KKT KUMADE Łubianka – 1 pkt
Kmieć Ziemowit – AKT Lubraniec – 1 pkt
Kwiatkowski Konrad – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Biniek Bartosz – Włocławski KKT – 1 pkt
Zwoliński Kevin – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Dąbrowska Maja – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Marszewski Alan – AKT Lubraniec – 1 pkt
Adamczyk Małgorzata – Włocławski KKT – 1 pkt
Pasternak Julian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Ziółkowski Piotr – Włocławski KKT – 1 pkt
Nyklewicz Bartosz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Szczapińska Kornelia – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 21 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 15 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 12 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 2 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 1 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI:

Goździk Zofia – Włocławski KKT – 10 pkt
Koczór Maciej – AKT CENTRUM Włocławek – 8 pkt
Zieliński Dominik – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Zakrzewski Oliwier – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Masłowski Rafał – Włocławski KKT – 3 pkt
Filipski Kacper – KKT Kowal – 3 pkt
Chęcki Mikołaj – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Masłowski Gabriel – Włocławski KKT – 3 pkt
Musiał Stanisław – AKT Lubraniec – 1 pkt
Szwed Damian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 16 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Szkarpietina Karolina – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Kwaśniak Marta – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Pasternak Julia – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Ujazdowska Amelia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Gębicka Blanka – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Kurkiewicz Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Pietruszak Natalia – KKT KUMADE Łubianka – 1 pkt
Kucińska Oliwia – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Parzych Nikola – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Łaszcz Amelia – AKT Lubraniec – 1 pkt
Kuźniewska Lidia – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Palińska Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 39 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Różański Cezary – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Wołoszyn Jakub – Włocławski KKT – 8 pkt
Kotrych Oliwier – Włocławski KKT – 6 pkt
Parnicki Mateusz – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Wojciechowski Jan – Włocławski KKT – 3 pkt
Krutulski Wiktor – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Ręklewski Nikodem – Włocławski KKT – 3 pkt
Polański Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Kowalski Maksymilian – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Lisowski Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
Krasiński Wiktor – Włocławski KKT – 1 pkt
Birek Jakub – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Doliński Igor – Włocławski KKT – 1 pkt
Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT – 1 pkt
Wilczyński Oskar – KKT Kowal – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 24 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 11 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Lewandowski Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Suwała Wiktoria – KKT Kowal – 6 pkt
Rzepczyńska Wiktoria – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Kozowicz Mikołaj – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Suwała Jakub – KKT Kowal – 3 pkt
Piasta Kacper – Włocławski KKT – 3 pkt
Kwaśniak Zuzanna – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Wiewiórska Anna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Frątczak Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 17 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 9 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 4 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Wessel Tomasz – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Władysiak Krystian – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Adamczewski Wiktor – Włocławski KKT – 6 pkt
Rybacki Piotr – Włocławski KKT – 5 pkt
Odwrocki Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Jeszke Igor – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Zakrzewski Adrian – KKT KUMADE Łubianka – 3 pkt
Jaskulski Maciej – AKT Lubraniec – 3 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 14 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 10 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 3 pkt

GRUPA NR 5 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Molewski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Skwarczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 6 pkt
Trawka Aleksander – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Grabowski Julian – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Nowiński Jan – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Becmer Kacper – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kilanowski Patryk – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 27 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt

GRUPA NR 1:

Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 10 pkt
Rajczuk Weronika – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Ochocińska Amelia – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Grzegorek Antoni – Włocławski KKT – 3 pkt
Kaczmarek Iga – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Wypij Kornelia – Włocławski KKT – 3 pkt
Włodarska Maja – Włocławski KKT – 3 pkt
Majchrzak Mateusz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Smerczak Szymon – Włocławski KKT – 1 pkt
Mielczyński Ambroży – Włocławski KKT – 1 pkt
Borkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 1 pkt
Balcerowska Natalia – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Lewandowska Zofia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Jarosz Oskar – Włocławski KKT – 1 pkt
Machowski Kornel – Włocławski KKT – 1 pkt
Żabecka Marta – KKT Kowal – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 24 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 9 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 7 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt

GRUPA NR 2:

Liberacka Zofia – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Różański Mateusz – KKT KUMADE Toruń – 8 pkt
Kozierowski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Jankowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Czarniak Loretta – AKT Lubraniec – 3 pkt
Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Cychowski Franciszek – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Śliwiński Antoni – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Gołębiewski Piotr – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Wszołek Adam – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Charaszkiewicz Borys – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Jaskulski Jakub – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Świerczyński Franciszek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Kupis Aleksander – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Nowosad Milena – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 24 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 7 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 3:

Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
Kwiatkowska Ewelina – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 6 pkt
Grzelak Juliusz – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Frąc Julia – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Szmyt Zuzanna – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kacprzak Alicja – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Stęczny Juliusz – AKT Lubraniec – 3 pkt
Daroszewski Patryk – Włocławski KKT – 1 pkt
Kasprzak Filip – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Gołębiewski Krzysztof – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt

Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 18 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 5 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 1 pkt

GRUPA NR 4:

Rykaczewski Michał – Włocławski KKT – 10 pkt
Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 8 pkt
Miziołek Mikołaj – Włocławski KKT – 6 pkt
Majewski Aleksander – Włocławski KKT – 5 pkt
Kozłowski Jan – Włocławski KKT – 3 pkt
Rakowski Mateusz – Włocławski KKT – 3 pkt
Czerwiński Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Lewandowski Aleks – Włocławski KKT – 3 pkt
Skonieczny Szymon – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Korpolak Kryspin – Włocławski KKT – 1 pkt
Ziółkowski Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Górska Wiktoria – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 43 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 5:

Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 10 pkt
Bojanko Łukasz – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Świec Nikola – Włocławski KKT – 6 pkt
Górski Jakub – KKT Kowal – 5 pkt
Rajczuk Eryk – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Gralak Dawid – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Chirkowski Maciej – KKT Kowal – 3 pkt
Dałek Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Niewiadomska Patrycja – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Kowalkowska Dominika – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Nierobisz Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Włudarczyk Izabela – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Krause Rita – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Zielaskowski Maksym – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 16 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 5 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 3 pkt

GRUPA NR 6:

Dembowska Julia – Włocławski KKT – 10 pkt
Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Pirowski Michał – KKT Kowal – 6 pkt
Kraszkiewicz Daria – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Rudzińska Weronika – KKT Kowal – 3 pkt
Tarczyńska Agnieszka – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Czarniak Oskar – AKT Lubraniec – 3 pkt
Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 3 pkt
Kotecki Jakub – AKT Lubraniec – 1 pkt
Wiśniewski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Małecka Julia – Włocławski KKT – 1 pkt
Rau Filip – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Stęczny Marceli – AKT Lubraniec – 1 pkt
Binkowska Julia – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Jetter Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 15 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 9 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 7 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 5 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

KLASYFIKACJA KLUBOWA

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 207 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 100 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 93 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 87 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 66 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 51 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 46 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 19 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 19 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 6 pkt