Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego 2017 Turniej II, Brześć Kujawski
13 marca 2017
WYNIKI – KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2017
7 maja 2017
Show all

Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego 2017, 06.05.2017 r. TORUŃ

KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO
 WIOSNA 2017

III TURNIEJ – TORUŃ – 6 V 2017.

HALA WIDOWISKOWO-SPORTOWA
ul. Gen. J. Bema 73/89

9:30-12:00

I część zawodów dla grup:

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI,
GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI
(jako pierwsza na zawodach),
GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI,
GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI,
GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE,
GRUPA NR 3,
GRUPA NR 4,
GRUPA NR 6

12:00-13:00

Dekoracje I części turnieju
i podsumowanie zakończonych grup K-PLKT 2017

13:00-…

II część zawodów dla grup:

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE (jako ostatnia na zawodach),
GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE,
GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE
(jako ostatnia na zawodach),
GRUPA NR 5 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE,
GRUPA NR 1,
GRUPA NR 2,
GRUPA NR 5

Dekoracje II części turnieju
i podsumowanie zakończonych grup K-PLKT 2017

WYNIKI INDYWIDUALNE:

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI:

Czerwiński Michał – Włocławski KKT – 10 pkt
Zakrzewski Bartosz – KKT KUMADE Łubianka – 8 pkt
Kwarcińska Michalina – KKT Kowal – 6 pkt
Krajewski Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt
Wawrzonkowski Jakub – Włocławski KKT – 3 pkt
Górecki Adam – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Zawitowski Mateusz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Leszczyński Bernard – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Szabłowski Jędrzej – Włocławski KKT – 1 pkt
Molewski Jan – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Nyklewicz Patryk – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Wiśniewski Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Szałek Miłosz – Włocławski KKT – 1 pkt
Grzegorek Zofia – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 17 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 4 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 3 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI

Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
Michalski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Jurasz Bartosz – Włocławski KKT – 5 pkt
Żbikowski Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Ryniecki Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Wawrzyniak Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Chęcki Miłosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt

Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 27 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 5 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI:

Andrzejewski Hubert – Włocławski KKT – 10 pkt
Szcześniewska Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Cebulska Antonina – KKT KUMADE Łubianka – 6 pkt
Frąckowiak Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Kwiatkowski Konrad – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Seklecki Bogumił – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Ziółkowski Piotr – Włocławski KKT – 3 pkt
Pawłowska Michalina – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Nyklewicz Bartosz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Szczapińska Kornelia – Włocławski KKT – 1 pkt
Dąbrowska Maja – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Czarnecki Mieszko – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Skalska Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Rybacka Antonina – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 17 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 15 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI:

(nie uwzględniona w klasyfikacji klubowej – pkt 4 Regulaminu)

Goździk Zofia – Włocławski KKT – 10 pkt
Koczór Maciej – AKT CENTRUM Włocławek – 8 pkt
Masłowski Gabriel – Włocławski KKT – 6 pkt
Masłowski Rafał – Włocławski KKT – 5 pkt
Chęcki Mikołaj – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Filipski Kacper – KKT Kowal – 3 pkt

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Pietruszak Natalia – KKT KUMADE Łubianka – 10 pkt
Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Szkarpietina Karolina – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Lipińska Julia – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kurkiewicz Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Kucińska Oliwia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Pasternak Julia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Palińska Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Łaszcz Amelia – AKT Lubraniec – 1 pkt
Ujazdowska Amelia – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Kuźniewska Lidia – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Gębicka Blanka – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Kwaśniak Marta – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 28 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 10 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Ręklewski Nikodem – Włocławski KKT – 10 pkt
Wołoszyn Jakub – Włocławski KKT – 8 pkt
Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT – 6 pkt
Różański Cezary – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Kotrych Oliwier – Włocławski KKT – 3 pkt
Nawrocki Szymon – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Głowacki Stanisław – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Parnicki Mateusz – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Lisowski Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
Rau Emil – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Jabłoński Leon – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Oleradzki Jakub – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Krutulski Wiktor – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Krasiński Wiktor – Włocławski KKT – 1 pkt
Kowalski Maksymilian – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Celmer Michał – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 29 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 13 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Suwała Wiktoria – KKT Kowal – 10 pkt
Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Lewandowski Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Suwała Jakub – KKT Kowal – 3 pkt
Kozowicz Mikołaj – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Sokół Miłosz – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Piasta Kacper – Włocławski KKT – 3 pkt
Kwaśniak Zuzanna – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Wiewiórska Anna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Rzepczyńska Wiktoria – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Barczykowski Adrian – AKT Lubraniec – 1 pkt
Borlik Maciej – Włocławski KKT – 1 pkt
Majchrzak Mateusz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Frątczak Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 18 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 13 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

(nie uwzględniona w klasyfikacji klubowej – pkt 4 Regulaminu)

Wessel Tomasz – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Władysiak Krystian – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Zakrzewski Adrian – KKT KUMADE Łubianka – 6 pkt
Rybacki Piotr – Włocławski KKT – 5 pkt
Ozdoba Iwo – Włocławski KKT – 3 pkt
Odwrocki Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Kamiński Jakub – KKT KUMADE Łubianka – 3 pkt

GRUPA NR 5 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Worach Mieszko – KKT KUMADE Toruń – 8 pkt
Molewski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Nobis Zuzanna – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Skwarczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Becmer Kacper – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Grabowski Julian – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kilanowski Patryk – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 27 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt

GRUPA NR 1:

Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 10 pkt
Włodarska Maja – Włocławski KKT – 8 pkt
Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Rajczuk Wiktoria – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Jasik Emilia – KKT KUMADE Zławieś – 3 pkt
Kaczmarek Iga – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Borkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 3 pkt
Kowalska Michalina – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Majcher Dawid – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Jarosz Oskar – Włocławski KKT – 1 pkt
Smerczak Szymon – Włocławski KKT – 1 pkt
Mielczyński Ambroży – Włocławski KKT – 1 pkt
Ochocińska Amelia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Grzegorek Antoni – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 25 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 5 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 2:

Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek – 10 pkt
Liberacka Zofia – KKT KUMADE Toruń – 8 pkt
Kozierowski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Czarniak Loretta – AKT Lubraniec – 5 pkt
Cychowski Franciszek – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Świerczyński Franciszek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Różański Mateusz – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Jaskulski Jakub – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Wszołek Adam – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Jankowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Gołębiewski Piotr – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Nowosad Milena – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Śliwiński Antoni – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 16 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 12 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 9 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 5 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 4 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 2 pkt

GRUPA NR 3:

Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 8 pkt
Kwiatkowska Ewelina – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
Grzelak Juliusz – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Frąc Julia – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Daroszewski Patryk – Włocławski KKT – 3 pkt
Stęczny Juliusz – AKT Lubraniec – 3 pkt
Szmyt Zuzanna – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kasprzak Filip – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Gołębiewski Krzysztof – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt

Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 16 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 5 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 2 pkt

GRUPA NR 4:

Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 10 pkt
Czerwiński Bartosz – Włocławski KKT – 8 pkt
Rykaczewski Michał – Włocławski KKT – 6 pkt
Majewski Aleksander – Włocławski KKT – 5 pkt
Rakowski Mateusz – Włocławski KKT – 3 pkt
Koperski Konrad – Włocławski KKT – 3 pkt
Skonieczny Szymon – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Kozłowski Jan – Włocławski KKT – 3 pkt
Górska Wiktoria – Włocławski KKT – 1 pkt
Miziołek Mikołaj – Włocławski KKT – 1 pkt
Górska Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Górski Franciszek – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 42 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 3 pkt

GRUPA NR 5:

Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 10 pkt
Górski Jakub – KKT Kowal – 8 pkt
Świec Nikola – Włocławski KKT – 6 pkt
Bojanko Łukasz – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Rajczuk Eryk – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Niewiadomska Patrycja – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Krause Rita – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Chirkowski Maciej – KKT Kowal – 3 pkt
Nierobisz Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Walczak Stanisław – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Włudarczyk Izabela – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Zielaskowski Maksym – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Zieliński Jan – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Kowalkowska Dominika – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Witalis Jakub – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 16 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 12 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 11 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 3 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 6:

Dembowska Julia – Włocławski KKT – 10 pkt
Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 6 pkt
Wiliński Olaf – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Kraszkiewicz Daria – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Świeczkowski Wojciech – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Małecka Julia – Włocławski KKT – 3 pkt
Słowiński Sebastian – AKT Lubraniec – 3 pkt
Cichecki Paweł – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Wierzbowska Barbara – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Lewińska Wiktoria – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Matuszewska Patrycja – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Pajęcki Adrian – KKT Kowal – 1 pkt
Stęczny Marceli – AKT Lubraniec – 1 pkt
Rau Filip – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Czarniak Oskar – AKT Lubraniec – 1 pkt
Pirowski Michał – KKT Kowal – 1 pkt
Skibińska Adrianna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Jetter Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 20 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 5 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 2 pkt

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

KLASYFIKACJA KLUBOWA

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 177 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 90 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 68 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 65 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 60 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 48 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 32 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 24 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 15 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś – 3 pkt