Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego 2017 Turniej II, Brześć Kujawski

KPLKT 21.01.2017 r. KOWAL
23 stycznia 2017
Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego 2017, 06.05.2017 r. TORUŃ
4 maja 2017
Show all

Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego 2017 Turniej II, Brześć Kujawski

KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO
2017

II TURNIEJ – BRZEŚĆ KUJAWSKI – 11.03.2017 r.
 

WYNIKI INDYWIDUALNE:

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI:

Kwarcińska Michalina – KKT Kowal – 10 pkt
Leszczyński Bernard – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Czerwiński Michał – Włocławski KKT – 6 pkt
Zawitowski Mateusz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Szabłowski Jędrzej – Włocławski KKT – 3 pkt
Szałek Miłosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Krajewski Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Górecki Adam – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Zakrzewski Bartosz – KKT KUMADE Łubianka – 1 pkt
Wawrzonkowski Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Gajewski Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Wiśniewski Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Pietrzak Fabian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Nyklewicz Patryk – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Molewski Jan – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 14 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 10 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 9 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 1 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI – w III Turnieju w Toruniu jako pierwsza:

Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Jurasz Bartosz – Włocławski KKT – 6 pkt
Ryniecki Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Myszkowski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Michalski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Wawrzyniak Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Chęcki Miłosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt

Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 27 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 6 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI:

Skalska Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
Frąckowiak Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Szcześniewska Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt
Dąbrowska Maja – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Ziółkowski Piotr – Włocławski KKT – 3 pkt
Nyklewicz Bartosz – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Kwiatkowski Konrad – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Turska Natasza – Włocławski KKT – 1 pkt
Rybacka Antonina – Włocławski KKT – 1 pkt
Seklecki Bogumił – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Czarnecki Mieszko – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Kmieć Ziemowit – AKT Lubraniec – 1 pkt
Pasternak Julian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Zwoliński Kevin – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Cebulska Antonina – KKT KUMADE Łubianka – 1 pkt
Szczapińska Kornelia – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 25 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 10 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 1 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI:

Goździk Zofia – Włocławski KKT – 10 pkt
Koczór Maciej – AKT CENTRUM Włocławek – 8 pkt
Zieliński Dominik – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Szwed Damian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Zakrzewski Oliwier – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Masłowski Rafał – Włocławski KKT – 3 pkt
Chęcki Mikołaj – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Masłowski Gabriel – Włocławski KKT – 3 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 16 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Szkarpietina Karolina – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Kucińska Oliwia – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Pasternak Julia – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Lewandowska Maja – Włocławski KKT – 3 pkt
Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Ujazdowska Amelia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Gębicka Blanka – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Kwaśniak Marta – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Palińska Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Szpulecka Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Kuźniewska Lidia – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Pietruszak Natalia – KKT KUMADE Łubianka – 1 pkt
Parzych Nikola – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Łaszcz Amelia – AKT Lubraniec – 1 pkt
Stasiak Julia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 39 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 4 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 2 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 1 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Ręklewski Nikodem – Włocławski KKT – 10 pkt
Birek Jakub – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Wołoszyn Jakub – Włocławski KKT – 6 pkt
Różański Cezary – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT – 3 pkt
Komecki Kacper – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Polański Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Lisowski Michał – Włocławski KKT – 3 pkt
Krasiński Wiktor – Włocławski KKT – 1 pkt
Wilczyński Oskar – KKT Kowal – 1 pkt
Wojciechowski Jan – Włocławski KKT – 1 pkt
Niemczyk Szymon – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Parnicki Mateusz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Doliński Igor – Włocławski KKT – 1 pkt
Prouve Natan – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Dziedzic Piotr – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Nawrocki Szymon – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 25 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 15 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Suwała Wiktoria – KKT Kowal – 10 pkt
Lewandowski Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Kozowicz Mikołaj – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Rzepczyńska Wiktoria – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Kwaśniak Zuzanna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Piasta Kacper – Włocławski KKT – 3 pkt
Majchrzak Mateusz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Wiewiórska Anna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Woźniak Miłosz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Sokół Miłosz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Gawrysiak Szymon – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Borlik Maciej – Włocławski KKT – 1 pkt
Suwała Jakub – KKT Kowal – 3 pkt
Barczykowski Adrian – AKT Lubraniec – 1 pkt
Szumacher Kacper – Instytut KT Włocławek – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 17 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 9 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 4 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Władysiak Krystian – Instytut KT Włocławek – 10 pkt
Zakrzewski Adrian – KKT KUMADE Łubianka – 8 pkt
Wessel Tomasz – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Jeszke Igor – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Ozdoba Iwo – Włocławski KKT – 3 pkt
Łaźniewski Grzegorz – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Adamczewski Wiktor – Włocławski KKT – 3 pkt
Odwrocki Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt

Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 18 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt

GRUPA NR 5 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

Molewski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
Skwarczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Becmer Kacper – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Nowiński Jan – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Nobis Zuzanna – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Trawka Aleksander – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Grabowski Julian – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 20 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt

GRUPA NR 1:

Rajczuk Wiktoria – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń – 8 pkt
Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 6 pkt
Włodarska Maja – Włocławski KKT – 5 pkt
Kaczmarek Iga – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Borkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 3 pkt
Smerczak Szymon – Włocławski KKT – 3 pkt
Ochocińska Amelia – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Wypij Kornelia – Włocławski KKT – 1 pkt
Balcerowska Natalia – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Jasik Emilia – KKT KUMADE Zławieś – 1 pkt
Lewandowska Zofia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Machowski Kornel – Włocławski KKT – 1 pkt
Witkowska Martyna – KKT KUMADE Zławieś – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 19 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 8 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś – 2 pkt

GRUPA NR 2:

Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek – 10 pkt
Liberacka Zofia – KKT KUMADE Toruń – 8 pkt
Kozierowski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Różański Mateusz – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Czarniak Loretta – AKT Lubraniec – 3 pkt
Charaszkiewicz Borys – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Nowosad Milena – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt ???
Olach Jakub – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Gołębiewski Piotr – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Kupis Aleksander – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Maj Sebastian – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Wszołek Adam – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Świerczyński Franciszek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Śliwiński Antoni – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Cychowski Franciszek – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Staniszewski Filip – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Jankowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 18 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 14 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 7 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 4 pkt ???
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt

GRUPA NR 3:

Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 10 pkt
Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Kwiatkowska Ewelina – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
Grzelak Juliusz – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Szmyt Zuzanna – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Stęczny Juliusz – AKT Lubraniec – 3 pkt
Kasprzak Filip – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Daroszewski Patryk – Włocławski KKT – 3 pkt
Gołębiewski Krzysztof – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Frąc Julia – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Zielaskiewicz Jan – Włocławski KKT – 1 pkt

Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 14 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 10 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 4 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 4 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 4:

Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 10 pkt
Rykaczewski Michał – Włocławski KKT – 8 pkt
Majewski Aleksander – Włocławski KKT – 6 pkt
Skonieczny Szymon – AKT CENTRUM Włocławek – 5 pkt
Miziołek Mikołaj – Włocławski KKT – 3 pkt
Koperski Konrad – Włocławski KKT – 3 pkt
Czerwiński Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Górska Wiktoria – Włocławski KKT – 3 pkt
Lewandowski Aleks – Włocławski KKT – 1 pkt
Ziółkowski Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Rakowski Mateusz – Włocławski KKT – 1 pkt
Kozłowski Jan – Włocławski KKT – 1 pkt
Górska Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
Górski Franciszek – Włocławski KKT – 1 pkt
Korpolak Kryspin – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 42 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 5 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 5:

Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 10 pkt
Bojanko Łukasz – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Górski Jakub – KKT Kowal – 6 pkt
Świec Nikola – Włocławski KKT – 5 pkt
Witalis Jakub – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Rajczuk Eryk – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Gralak Dawid – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Chirkowski Maciej – KKT Kowal – 3 pkt
Kowalkowska Dominika – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Włudarczyk Izabela – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Dałek Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Walczak Stanisław – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Gryglewski Gabriel – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Zieliński Jan – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Nierobisz Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Krause Rita – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 15 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 8 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 3 pkt

GRUPA NR 6:

Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
Dembowska Julia – Włocławski KKT – 8 pkt
Pirowski Michał – KKT Kowal – 6 pkt
Wiliński Olaf – Instytut KT Włocławek – 5 pkt
Tarczyńska Agnieszka – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Kraszkiewicz Daria – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Matuszewska Patrycja – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Świeczkowski Wojciech – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Stęczny Marceli – AKT Lubraniec – 1 pkt
Cichecki Paweł – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Pajęcki Adrian – KKT Kowal – 1 pkt
Skibińska Adrianna – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Wiśniewski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Rau Filip – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Jetter Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt
Czerwiński Mateusz – AKT Lubraniec – 1 pkt
Lewińska Wiktoria – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 1 pkt
Binkowska Julia – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 16 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 11 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 10 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 7 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

KLASYFIKACJA KLUBOWA

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 174 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 95 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 89 pkt ???
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 88 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 85 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 74 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 36 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 21 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 11 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 10 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 10 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś – 2 pkt

KLASYFIKACJA KLUBOWA PO DWÓCH TURNIEJACH

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 378 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 185 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 182 pkt ???
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 178 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 146 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 143 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 82 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 40 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 29 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 17 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 16 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś – 2 pkt