Mistrzostwa Województwa i Puchar Powiatu – WYNIKI
26 listopada 2017
Obóz sportowo – wypoczynkowy Sztutowo 2018
7 lutego 2018
Show all

KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2018

KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO
2018

I TURNIEJ – LUBIEŃ KUJAWSKI – 27 stycznia 2018 r.
SALA SPORTOWA ZESPOŁU PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
im. hm. Janka Bytnara „Rudego”
ul. Szkolna 15

WYNIKI INDYWIDUALNE:
GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI:
Bernyś Michał – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Nowakowski Oliwier – Włocławski KKT – 8 pkt
Hoffman Olaf – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Kuczyński Szymon – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Ozdoba Filip – Włocławski KKT – 3 pkt
Zielska-Macchia Alessandra – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Karpiński Michał – Włocławski KKT – 3 pkt
Pułanecki Paweł – KKT Kowal – 3 pkt
Nawrocki Oliwier – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 15 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 15 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 3 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI:
Piątek Bartosz – AKT CENTRUM Włocławek – 10 pkt
Żurański Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Okrój Jakub – Włocławski KKT – 6 pkt
Popławska Julia – Włocławski KKT – 5 pkt
Paliwoda Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Kołaczyński Dominik – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Ozdoba Dorian – Włocławski KKT – 3 pkt
Martyka Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Orczyk Jakub – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Zasada Kacper – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Marat Laura – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Lewandowski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Wszelak Franciszek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Przystałowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Derucka Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Wasielewski Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Człapiński Filip – Włocławski KKT – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 15 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 11 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 8 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI:
Seklecka Helena – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
Karbowski Piotr – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Kułakowski Kacper – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Lewandowski Łukasz – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt
Kolanowska Aniela – Włocławski KKT – 3 pkt
Człapiński Bartosz – Włocławski KKT – 3 pkt
Lewandowska Agata – KKT Kowal – 3 pkt
Januszewski Filip – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Lewandowski Mateusz – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Ziółkowski Oliwier – Włocławski KKT – 1 pkt
Krygier Zofia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Ciesielski Marcel – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Koprowski Igor – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Stefaniak Olaf – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Ziółkowski Antoni – Włocławski KKT – 1 pkt
Chmielewski Robert – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Kryński Wojciech – Włocławski KKT – 1 pkt
Szmalenberg Nadia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Osiński Aleks – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 27 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 7 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 3 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI:
Rosińska Maja – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Kapeliński Szymon – AKT Lubraniec – 8 pkt
Orlikowski Filip – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
Kwaśniak Jakub – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Stawicki Rafał – AKT Lubraniec – 3 pkt
Przekwas Eryk – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Gutral Miłosz – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Mańkowska Zuzanna – AKT Lubraniec – 3 pkt
Czarnecka Natalia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Kaczorowski Igor – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Oleksyak Stanislav – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Bicz Bartosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Makowski Emil – Włocławski KKT – 1 pkt
Próchniak Piotr – Włocławski KKT – 1 pkt
Suski Wiktor – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Bretes Mateusz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Jasiński Oliwier – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 19 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 14 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 10 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 1 pkt

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:
Kwarcińska Michalina – KKT Kowal – 10 pkt
Krajewski Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Rau Emil – KKT KUMADE Toruń – 6 pkt
Leszczyński Bernard – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Gołębiewska Julia – KKT Kowal – 3 pkt
Wawrzonkowski Jakub – Włocławski KKT – 3 pkt
Zawitowski Mateusz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Rybacka Antonina – Włocławski KKT – 3 pkt
Zakrzewski Bartosz – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Tworek Szymon – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Molewski Jan – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Nyklewicz Patryk – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 13 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 8 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 6 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 6 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:
Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 10 pkt
Goździk Zofia – Włocławski KKT – 8 pkt
Michalski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Jurasz Bartosz – Włocławski KKT – 5 pkt
Wawrzyniak Aleksander – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Myszkowski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Skalska Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Zieliński Dominik – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Chęcki Miłosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Kuliński Marek – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Chęcki Mikołaj – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Szwed Damian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Gołębiewska Alicja – KKT Kowal – 1 pkt
Filipski Kacper – KKT Kowal – 1 pkt
Kozakowski Przemysław – Włocławski KKT – 1 pkt
Cebulska Antonina – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 25 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 14 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 2 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:
Andrzejewski Hubert – Włocławski KKT – 10 pkt
Jędrusiak Gabriela – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Szcześniewska Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 6 pkt
Dąbrowska Maja – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 5 pkt
Lisowski Michał – Włocławski KKT – 3 pkt
Gizińska Nicola – Włocławski KKT – 3 pkt
Turska Natasza – Włocławski KKT – 3 pkt
Szczapińska Kornelia – Włocławski KKT – 3 pkt
Nyklewicz Bartosz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Pawłowska Michalina – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Komorowski Maksym – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Seklecki Bogumił – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Wilczyński Oskar – KKT Kowal – 1 pkt
Wojciechowski Jan – Włocławski KKT – 1 pkt
Ziółkowski Piotr – Włocławski KKT – 1 pkt
Bruski Jakub – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Czerwiński Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
Kwiatkowski Konrad – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 25 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 21 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt

GRUPA NR 1:
Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Kozowicz Mikołaj – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Wypij Kornelia – Włocławski KKT – 5 pkt
Kwaśniak Zuzanna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Lewandowski Dawid – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Olejniczak Miłosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Suwała Jakub – KKT Kowal – 3 pkt
Piasta Kacper – Włocławski KKT – 1 pkt
Smerczak Szymon – Włocławski KKT – 1 pkt
Masłowski Rafał – Włocławski KKT – 1 pkt
Wiewiórska Anna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Masłowski Gabriel – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 22 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 8 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 3 pkt

GRUPA NR 2:
Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
Ujazdowska Amelia – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
Kwaśniak Marta – KKT Brześć Kujawski – 5 pkt
Antonowicz Zofia – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Palińska Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Szkarpietina Karolina – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Kucińska Oliwia – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Górska Wiktoria – Włocławski KKT – 1 pkt
Górska Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 35 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 3 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 2 pkt

GRUPA NR 3:
Obiala Jakub – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 8 pkt
Świec Nikola – Włocławski KKT – 6 pkt
Bulińska Natalia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
Włudarczyk Izabela – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Niewiadomska Patrycja – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Krause Rita – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Witalis Jakub – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Grzelak Juliusz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 22 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 14 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 1 pkt

GRUPA NR 4:
Kolasiński Adam – Instytut KT Włocławek – 10 pkt
Świeczkowski Wojciech – Instytut KT Włocławek – 8 pkt
Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
Liberacka Zofia – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Zielaskowski Maksym – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Rau Filip – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Matuszewska Patrycja – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Kraszkiewicz Daria – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Zieliński Jan – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Walczak Stanisław – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Czarniak Oskar – AKT Lubraniec – 1 pkt
Cichecki Paweł – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 21 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 17 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 6 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 5:
Wessel Tomasz – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Rykaczewski Michał – Włocławski KKT – 8 pkt
Koperski Konrad – Włocławski KKT – 6 pkt
Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Ręklewski Nikodem – Włocławski KKT – 3 pkt
Rakowski Mateusz – Włocławski KKT – 3 pkt
Grabowski Julian – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Skwarczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Jeszke Igor – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Trawka Aleksander – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Birek Jakub – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Skonieczny Szymon – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Pietruszak Natalia – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Rybacki Piotr – Włocławski KKT – 1 pkt
Parnicki Mateusz – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Wołoszyn Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
Kilanowski Patryk – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Zakrzewski Adrian – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Molewski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt

Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 22 pkt
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 22 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt

GRUPA NR 6:
Małecka Julia – Włocławski KKT – 10 pkt
Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 8 pkt
Dembowska Julia – Włocławski KKT – 6 pkt
Helbin Mikołaj – Włocławski KKT – 5 pkt
Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
Suwała Wiktoria – KKT Kowal – 3 pkt
Wiśniewski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Ochocińska Amelia – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Kozierowski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt
Maroń Tomasz – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
Nowosad Milena – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Pawlak Nicola – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 29 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 3 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 3 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 1 pkt

GRUPA NR 7:
Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń – 10 pkt
Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 8 pkt
Włodarska Maja – Włocławski KKT – 6pkt
Brzustowski Maksymilian – KKT KUMADE Toruń – 5 pkt
Borkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 3 pkt
Świerczyński Franciszek – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Jankowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
Rzepczyńska Wiktoria – Instytut KT Włocławek – 3 pkt
Jasik Emilia – KKT KUMADE Toruń – 1 pkt
Kaczmarek Iga – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Barczykowski Adrian – AKT Lubraniec – 1 pkt
Kupis Aleksander – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Wszołek Adam – Instytut KT Włocławek – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 17 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 16 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 8:
Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 10 pkt
Głowacki Stanisław – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
Czerwiński Bartosz – Włocławski KKT – 6 pkt
Kotrych Oliwier – Włocławski KKT – 5 pkt
Winiecki Remigiusz – Włocławski KKT – 3 pkt
Sałacki Maciej – Włocławski KKT – 3 pkt
Nawrocki Szymon – KKT KUMADE Toruń – 3 pkt
Kozłowski Jan – Włocławski KKT – 3 pkt
Woszczyński Daniel – Instytut KT Włocławek – 1 pkt
Górski Franciszek – Włocławski KKT – 1 pkt
Krutulski Wiktor – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
Odwrocki Bartosz – Włocławski KKT – 1 pkt
Polański Michał – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
Górecki Adam – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 32 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 3 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 2 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

KLASYFIKACJA KLUBOWA

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 212 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 118 pkt
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 109 pkt
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 108 pkt
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 66 pkt
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 44 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 28 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 18 pkt
Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 16 pkt
Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 1 pkt