Obóz sportowo-wypoczynkowy w Jarosławcu
23 lutego 2015
Show all

Kujawsko pomorska Liga Karate Tradycyjnego

I TURNIEJ – TORUŃ – 01.02.2015 r.

WYNIKI INDYWIDUALNE:

GRUPA NR 1

  • Kot Eryk – Włocławski KKT – 10 pkt
  • Obiala Jakub – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
  • Szupryciński Jakub – AKKT Toruń – 6 pkt
  • Stolarski Adam – Włocławski KKT – 5 pkt
  • Szulc Paweł – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Ostrowska Martyna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
  • Majszak Damian – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
  • Czerwińska Karolina – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Rutkowska Magdalena – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Szymborski Jakub – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Kwiatkowska Ewelina – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Zalewska Zuzanna – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Lewandowski Igor – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Grzelak Juliusz – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
  • Kędzierska Patrycja – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Bednarski Michał – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Warski Piotr – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Raszka Michał – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
  • Kędzierska Wiktoria – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Cieślewicz Błażej – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Gołaszewski Maciej – KKT Chodecz – 1 pkt
  • Baranowski Michał – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 16 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 15 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 11 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 3 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 2 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 2 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 1 pkt

GRUPA NR 2:

  • Rajczuk Eryk – KKT Brześć Kujawski – 10 pkt
  • Gralak Dawid – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
  • Kowalkowska Dominika – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
  • Włudarczyk Izabela – Toruński KKT KUMADE – 5 pkt
  • Lewandowska Bartosz – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Kłosowska Piotr – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Walczak Stanisław – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Wencel Borys – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Sowiński Michał – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Bujnarowska Julia – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 21 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 10 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 4 pkt

GRUPA NR 3:

  • Polak Fabian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
  • Michałowski Maksymilian – AKT CENTRUM Włocławek – 8 pkt
  • Kozierowski Adrian – KKT Kowal – 6 pkt
  • Jakubiec Bartosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
  • Jaśkiewicz Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
  • Durmowicz Kamil – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Boncalski Michał – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Świerczyński Franciszek – KKT Kowal – 3 pkt
  • Daroszewski Robert – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Budzyń Jakub – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Tempczyk Tymon – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Łukaszewicz Eliasz – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Lewandowski Mateusz – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Tkaczyk Adam – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Guss Piotr – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Dąbrowski Hubert – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Jankowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • ??? Blangiewicz Bartosz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Maroń Tomasz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 19 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 9 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 8 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 8 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 6 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 1 pkt

GRUPA NR 4:

  • Och Julia – Włocławski KKT – 10 pkt
  • Szczepańska Zuzanna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
  • Dembowska Julia – Włocławski KKT – 6 pkt
  • Osińska Joanna – KKT Chodecz – 5 pkt
  • Małecka Julia – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Wiśniewska Maja – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Bieniek Alicja – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Kraszkiewicz Daria – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Świerczyńska Julia – KKT Chodecz – 1 pkt
  • Kędzierska Julita – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Knyszyńska Wiktoria – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Ćwiękała Klaudia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Kaźmierczak Gabriela – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 22 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 7 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 6 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 1 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 1 pkt

GRUPA NR 5:

  • Liberacka Zofia – Toruński KKT KUMADE – 10 pkt
  • Rajczuk Wiktoria – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
  • Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
  • Wilińska Maria – AKT CENTRUM Włocławek – 5 pkt
  • Włodarska Maja – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Jęcka Julia – KKT Kowal – 3 pkt
  • Nowosad Milena – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Molewski Stanisław – KKT Kowal – 3 pkt
  • Werth Rupert – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Fydrych Krzysztof – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Przepióra Wojciech – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Łukomska Wioletta – KKT Kowal – 1 pkt
  • Zapałowski Alan – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Żabecka Marta – KKT Kowal – 1 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 15 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 14 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 8 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 5 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 3 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 2 pkt

GRUPA NR 6:

  • Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 10 pkt
  • Górska Paulina – KKT Kowal – 8 pkt
  • Darowska Katarzyna – AKT CENTRUM Włocławek – 6 pkt
  • Hopke Jakub – AKKT Toruń – 5 pkt
  • Daroszewski Patryk – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Perlińska Alicja – KKT Kowal – 3 pkt
  • Lorek Anna – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Bieniek Szymon – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Mierzwicki Jakub – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Woźniak Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Przysiedzka Weronika – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Hopke Mikołaj – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Urbańska Patrycja – KKT Kowal – 1 pkt
  • Żabecka Aleksandra – KKT Kowal – 1 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 13 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 10 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 10 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 7 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 6 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

GRUPA NR 7:

  • Szelangiewicz Julia – Toruński KKT KUMADE – 10 pkt
  • Wessel Łukasz – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
  • Wrotek Weronika – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
  • Kozłowska Oliwia – Włocławski KKT – 5 pkt
  • Napiórkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Szanowski Bartosz – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
  • Majszak Patryk – AKT CENTRUM Włocławek – 3 pkt
  • Algusiewicz Dawid – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Ryniecki Mikołaj – KKT Kowal – 1 pkt
  • Karbowiak Kacper – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Jabłońska Dominika – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Golon Artur – KKT Kowal – 1 pkt
  • Białek Bartłomiej – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 28 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 8 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 7 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 2 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 1 pkt

GRUPA NR 8:

  • Dałek Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
  • Jaśtak Zuzanna – Włocławski KKT – 8 pkt
  • Sowińska Anna – AKKT Toruń – 6 pkt
  • Budzicka Oliwia – AKKT Toruń – 5 pkt
  • Jankowski Mieszko – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Boncalska Inga – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Czarniak Loretta – AKT Lubraniec – 3 pkt
  • Cychowski Franciszek – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Grzybowska Laura – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Kamiński Kacper – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Furgała Antoni – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Szałkowski Kajetan – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Pokojska Olga – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Polak Martyna – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 17 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 10 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 9 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 8 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt

GRUPA NR 9:

  • Słowiński Sebastian – AKT Lubraniec – 10 pkt
  • Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
  • Grzanka Wiktor – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
  • Ostrowski Jakub – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 5 pkt
  • Wrocławski Damian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
  • Chirowski Maciej – KKT Kowal – 3 pkt
  • Czarniak Oskar – AKT Lubraniec – 3 pkt
  • Pirowski Michał – KKT Kowal – 3 pkt
  • Groberski Filip – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Matczak Kryspin – KKT Kowal – 1 pkt
  • Lisiecki Michał – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Cichecki Paweł – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Kowalski Filip – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Raś Szymon – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Rau Filip – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Zielaskowski Maksym – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Góreczny Marcin – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Grodziński Mateusz – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Zieliński Jan – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Pajęcki Adrian – KKT Kowal – 1 pkt
  • Kaźmirski Jan – KKT Kowal – 1 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 22 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 14 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 9 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 6 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 2 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 1 pkt

GRUPA NR 10:

  • Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 10 pkt
  • Świec Nikola – Włocławski KKT – 8 pkt
  • Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 6 pkt
  • Pustelnik Mateusz – KKT Kowal – 5 pkt
  • Górski Jakub – KKT Kowal – 3 pkt
  • Pawłowicz Zuzanna – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Nierobisz Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
  • Nowakowski Patryk – AKT Lubraniec – 3 pkt
  • Śledź Florentyna – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Bieniecki Tymon – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Czynszak Antoni – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Balcerzak Daria – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Glonek Jakub – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Krosnowski Rafał – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Stęczny Juliusz – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Niewiadomska Patrycja – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Pasińska Dominika – KKT Brześć Kujawski – 1 pkt
  • Jabłoński Jakub – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Krause Rita – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Guzowska Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 25 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 9 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 8 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 6 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 3 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 1 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 1 pkt

GRUPA NR 11:

  • Wiśniewski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 10 pkt
  • Helbin Mikołaj – Włocławski KKT – 8 pkt
  • Bogucki Dorian – Włocławski KKT – 6 pkt
  • Darowski Tomasz – AKT CENTRUM Włocławek – 5 pkt
  • Piątkowski Kosma – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Woźniak Marcel – KKT Brześć Kujawski – 3 pkt
  • Siedlecki Juliusz – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Sidwa Aleksander – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Jetter Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Jabłoński Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Majcher Dawid – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
  • Góralski Dominik – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
  • Czaplicki Michał – KKT Kowal – 1 pkt
  • Sochaczewski Aleksander – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Stęczny Marceli – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Lipka Radosław – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Lewandowski Maciej – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Knyszyński Norbert – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Zapałowski Rayan – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Olejnik Filip – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Korzeniowski Piotr – AKT Lubraniec – 1 pkt
  • Sudomir Kacper – KKT Kowal – 1 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 22 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 12 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 7 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 3 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 3 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 3 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 3 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 2 pkt

POCZĄTKUJĄCY GRUPA NR 1 :

  • Dończyk Łukasz – AKKT Toruń – 10 pkt
  • Brucki Eryk – AKKT Toruń – 8 pkt
  • Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
  • Drewiński Dawid – AKKT Toruń – 5 pkt
  • Jakubowski Adam – Włocławski KKT – 3 pkt
  • Cichowicz Patryk – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Głazowski Mateusz – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Jarzyński Wiktor – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Mielczyński Ambroży – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Charaszkiewicz Borys – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Ogrodziński Ludwik – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Łubkowski Wiktor – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Zielenkiewicz Igor – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Pałucki Marcel – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Śliwiński Antoni – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Kozłowski Bartłomiej – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Gajewski Igor – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Karolewski Mikołaj – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Werner Jakub – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Kupis Aleksander – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Wojciechowski Marek – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Suchy Jakub – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Leśniewski Kacper – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Wrześniak Jakub – AKT CENTRUM Włocławek – 1 pkt
  • Kurkowski Jakub – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Stawicki Stanisław – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Jaskulski Jakub – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Alabrudziński Alexander – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Nowiński Jan – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Lemański Aleksander – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Safandowski Bartłomiej – KKT Kowal – 1 pkt
  • Wyrwa Igor – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Szałek Alan – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Różański Mateusz – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 34 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 11 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 10 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 6 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 5 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 1 pkt

POCZĄTKUJĄCY GRUPA NR 2:

  • Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT – 10 pkt
  • Walczak Wiktor – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 8 pkt
  • Pawlak Nicola – Toruński KKT KUMADE – 6 pkt
  • Laskowski Adrian – Włocławski KKT – 5 pkt
  • Matlakiewicz Nikodem – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Głazowski Adrian – Toruński KKT KUMADE- 3 pkt
  • Czupryński Jakub – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Illeczko Martyna – Toruński KKT KUMADE- 3 pkt
  • Jarosz Oskar – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Dominiak Szymon – KKT Kowal – 1 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 16 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 15 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 8 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 3 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 1 pkt

POCZĄTKUJĄCY GRUPA NR 3:

  • Wyczółkowska Ewa – AKKT Toruń – 10 pkt
  • Balcerowska Natalia – KKT Brześć Kujawski – 8 pkt
  • Snopkowska Amelia – KKT Brześć Kujawski – 6 pkt
  • Głowacka Gabriela – Włocławski KKT – 5 pkt
  • Kraszewska Małgorzata – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Świec Nadia – Włocławski KKT – 3 pkt
  • 30 Ochman Ewa – Toruński KKT KUMADE – 3 pkt
  • Piórkowska Pola – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Górczyńska Wanesa – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Jaworska Oliwia – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Tomczyk Hanna – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Górska Wiktoria – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Bartoszewicz Maja – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Górska Gabriela – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Szwaczkowska Zuzanna – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Kaczmarek Iga – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Jetter Maria – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Lewandowska Maria – Toruński KKT KUMADE – 1 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 16 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 14 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 14 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 6 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 1 pkt

POCZĄTKUJĄCY GRUPA NR 4:

  • Woroch Mieszko – AKKT Toruń – 10 pkt
  • Klimczak Hubert – Toruński KKT KUMADE – 8 pkt
  • Drewiński Bartosz – AKKT Toruń – 6 pkt
  • Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 5 pkt
  • Wonsowski Bartosz – KKT Kowal – 3 pkt
  • Strzelecki Damian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 3 pkt
  • Dunajski Filip – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Zaremba Miłosz – AKKT Toruń – 3 pkt
  • Górski Franciszek – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Wasilewski Julian – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Ziółkowski Adam – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 1 pkt
  • Drewiński Dawid – AKKT Toruń – 1 pkt
  • Radzikowski Maciej – Włocławski KKT – 1 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 23 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 8 pkt
  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 8 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 4 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 3 pkt

POCZĄTKUJĄCY GRUPA NR 5:

  • Brzezińska Matylda – KKT Chodecz – 10 pkt
  • Ziółkowska Nina – KKT Chodecz – 8 pkt
  • Jankiewicz Natalia – KKT Chodecz – 6 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 24 pkt

KLASYFIKACJA KLUBOWA

  • Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 160 pkt
  • Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 156 pkt
  • Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 134 pkt
  • Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 113 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 56 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 50 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 37 pkt
  • Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 30 pkt
  • Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 17 pkt