Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzików w Karate Tradycyjnym (ur. 2004-2005)
13 listopada 2017
KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2018
28 stycznia 2018
Show all

Mistrzostwa Województwa i Puchar Powiatu – WYNIKI

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzików w Karate Tradycyjnym 2017
ur. 2004-2005

Wyniki:
Dziewczęta 9-7 kyu
1. Zofia Goździk – Włocławski KKT
2. Anna Wiewiórska – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Zuzanna Kwaśniak – KKT Brześć Kujawski

Chłopcy 9-7 kyu
1. Mikołaj Kozowicz – KKT Brześć Kujawski
2. Rafał Masłowski – Włocławski KKT
3. Mikołaj Chęcki – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Miłosz Olejniczak – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

Dziewczęta 6-4 kyu
1. Julia Dembowska – Włocławski KKT
2. Julia Małecka – Włocławski KKT
3. Wiktoria Suwała – KKT Kowal
3. Paulina Wnukiewicz – Włocławski KKT

Chłopcy 6-4 kyu
1. Szymon Zawitowski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Olaf Wiliński – Instytut KT Włocławek
3. Szymon Wiśniewski – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Mikołaj Helbin – Włocławski KKT

Dziewczęta 3-1 kyu
1. Agnieszka Tarczyńska – Instytut KT Włocławek
2. Patrycja Matuszewska – Instytut KT Włocławek
3. Daria Kraszkiewicz – KKT KUMADE Toruń
3. Adrianna Skibińska – Instytut KT Włocławek

Chłopcy 3-1 kyu
1. Wojciech Świeczkowski – Instytut KT Włocławek
2. Maksym Zielaskowski – KKT KUMADE Toruń
3. Stanisław Walczak – KKT KUMADE Toruń
3. Filip Rau – KKT KUMADE Toruń

W mistrzostwach wystartowały następujące kluby:
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski
Klub Karate Tradycyjnego Kowal
Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego

Organizatorzy zawodów:
Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski

Zawodników dekorował: Janusz Ziółkowski
-Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Sędzia Główny Zawodów – sensei Wojciech Kamiński
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

II Puchar Powiatu Włocławskiego w Karate Tradycyjnym Dzieci ur. 2006 i później

Wyniki:
2006-2007
1. Iga Kaczmarek – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Zuzanna Borkowska – Włocławski KKT
1. Justyna Smolińska – KKT Brześć Kujawski
2. Amelia Ochocińska – Instytut KT Włocławek
3. Zofia Lewandowska – Instytut KT Włocławek
3. Zuzanna Nobis – Instytut KT Włocławek

1. Adrian Kosmalski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Kacper Piasta – Włocławski KKT
3. Bartosz Jurasz – Włocławski KKT
3. Kacper Filipski – KKT Kowal

1. Dawid Lewandowski – KKT Brześć Kujawski
2. Patryk Dolatowski – KKT Brześć Kujawski
3. Jakub Suwała – KKT Kowal
3. Gabriel Masłowski – Włocławski KKT

1. Adrian Kozierowski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Dawid Gromadzki – Włocławski KKT
3. Franciszek Świerczyński – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Mateusz Kułakowski – KKT Brześć Kujawski

1. Adam Kolasiński – Instytut KT Włocławek
2. Filip Staniszewski – Instytut KT Włocławek
3. Wiktor Skwarczyński – Instytut KT Włocławek
3. Adam Wszołek – Instytut KT Włocławek

2008-2009
1. Gabriela Jędrusiak – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Nadia Szcześniewska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Julia Skalska – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Maja Lewandowska – Włocławski KKT

1. Justyna Lisiecka – KKT Brześć Kujawski
2. Karolina Szkarpietina – KKT Brześć Kujawski
3. Lena Sobieraj – KKT Brześć Kujawski
3. Amelia Ujazdowska – KKT Brześć Kujawski

1. Hubert Andrzejewski – Włocławski KKT
2. Aleksander Wawrzyniak – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Stanisław Myszkowski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Remigiusz Winiecki – Włocławski KKT

1. Krzysztof Berkowski – Włocławski KKT
2. Bartosz Odwrocki – Włocławski KKT
3. Franciszek Górski – Włocławski KKT
3. Oliwier Kotrych – Włocławski KKT

1. Michał Rykaczewski – Włocławski KKT
2. Szymon Koprowski – Włocławski KKT
3. Jakub Wołoszyn – Włocławski KKT
3. Konrad Koperski – Włocławski KKT

1. Mateusz Rakowski – Włocławski KKT
2. Piotr Rybacki – Włocławski KKT

2010 i młodsi
1. Antonina Rybacka – Włocławski KKT
2. Karolina Kwarcińska – KKT Kowal
3. Helena Seklecka – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Julia Gołębiewska – KKT Kowal

1. Bernard Leszczyński – KKT Brześć Kujawski
2. Jakub Wawrzonkowski – Włocławski KKT
3. Aleksander Krajewski – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Michał Czerwiński – Włocławski KKT

W zawodach wystartowały następujące kluby:
Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek
Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek
Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski
Klub Karate Tradycyjnego Kowal
Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski
Włocławski Klub Karate Tradycyjnego

Organizatorzy zawodów:
Starostwo Powiatowe we Włocławku i Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski

Zawodników dekorowali:
Członek Zarządu Powiatu Włocławskiego – Tomasz Chymkowski
Prezes Kujawsko-Pomorskiego Związku Karate Tradycyjnego – Janusz Ziółkowski
Sędzia Główny Zawodów – sensei Wojciech Kamiński