MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W KARATE TRADYCYJNYM 2020

ZAPISY 2020/2021
30 września 2020
Show all

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W KARATE TRADYCYJNYM 2020

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA
KUJAWSKO-POMORSKIEGO
W KARATE TRADYCYJNYM 2020

Organizator:
Kujawsko-Pomorski Związek Karate Tradycyjnego

21 11 2020

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (SP 20)
ul. Gałczyńskiego 9a
(wejście z tyłu szkoły – od ul. Sienkiewicza)

WAŻNA INFORMACJA !!!

Każdego zawodnika obowiązuje maseczka,
która będzie zdjęta tylko na czas startu.

Zgodnie z aktualnymi przepisami sanitarno-epidemicznymi
dotyczącymi organizacji zawodów sportowych
obowiązuje zakaz wejścia na zawody widzów (rodziców).

Start zawodów
o godz 9:00
dla następujących grup:

Grupa Świeżak, Grupa nr 1, Grupa nr 4, Grupa nr 7,
Grupa nr 9, Grupa nr 10, Grupa nr 12

Start zawodów
o godz 11:15
dla następujących grup:

Grupa nr 2, Grupa nr 3, Grupa nr 5,
Grupa nr 6, Grupa nr 8, Grupa nr 11, Grupa nr 13

Grupa Świeżak:

1SĘCZKOWSKI KACPERAkademia Zdrowia i KT Włocławek2010
2KOWALEWSKI DOMINIKAkademia Zdrowia i KT Włocławek2013
3SOBCZYK BORYSAkademia Zdrowia i KT Włocławek2014
4KUFFEL MIKOŁAJAkademia Zdrowia i KT Włocławek2012
5KRZEMIŃSKI WIKTORAkademia Zdrowia i KT Włocławek2011
6KRÓL JANAkademia Zdrowia i KT Włocławek2012
7Cieśliński KsaweryKKT ZANSHIN Lubień Kuj.2013
8Mojzyk FranciszekKKT ZANSHIN Lubień Kuj.2013
9Krasuski PawełKKT ZANSHIN Lubień Kuj.2012
10Malczak StellaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.2014
11Zieliński AleksanderWłocławski KKT JZ
12Michałek AleksanderWłocławski KKT JZ
13Sikorska MajaWłocławski KKT JZ
14Ruczewska GabrielaWłocławski KKT JZ
15Kozłowski MaciejWłocławski KKT JZ
16Całkiewicz MiłoszWłocławski KKT JZ
17Zieliński OlgierdWłocławski KKT JZ
18Zieliński KrzysztofWłocławski KKT JZ
19Sadziński ŁukaszWłocławski KKT JZ
20Michalina Sienkiewicz-SzerelWłocławski KKT JF
21Szymon WitrylakWłocławski KKT JF
22Antonina StypułaWłocławski KKT JF
23Adam HoldenmajerWłocławski KKT JF
24Hubert CymanWłocławski KKT JF
25Mikołaj BącelaWłocławski KKT JF
26Sebastian GaładykWłocławski KKT JF
27Daroszewski KacperAKT Lubraniec2013
28Stańczak OliwiaAKT Lubraniec2014
29Kuligowski PiotrAKT Lubraniec2010
30Polnisiak MartynaAKT Lubraniec2008
31Ślęzak BarbaraAKT Lubraniec2012
32Ślęzak NinaAKT Lubraniec2015
33Ślęzak RafałAKT Lubraniec2017
34Kacper KurantKKT Izbica Kujawska2012
35Igor IlukowiczKKT Izbica Kujawska2012

Grupa nr 1:

1Kacper KurantKKT Izbica Kujawska92012
2Igor IlukowiczKKT Izbica Kujawska92012
3SĘCZKOWSKI KACPERAkademia Zdrowia i KT Włocławek2010
4KOWALEWSKI DOMINIKAkademia Zdrowia i KT Włocławek2013
5SOBCZYK BORYSAkademia Zdrowia i KT Włocławek2014
6KUFFEL MIKOŁAJAkademia Zdrowia i KT Włocławek2012
7KRZEMIŃSKI WIKTORAkademia Zdrowia i KT Włocławek2011
8KRÓL JANAkademia Zdrowia i KT Włocławek2012
9Daroszewski KacperAKT Lubraniec92013

Grupa nr 2:

1KURKIEWICZ MAJAAkademia Zdrowia i KT Włocławek62009
2Szcześniewska NadiaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.52009
3Jędrusiak GabrielaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.52009
4Lewandowska MajaWłocławski KKT JF52009
5Mańkowska  ZuzannaAKT Lubraniec62010
6Kwarcińska KarolinaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.62011
7Nobis ZuzannaInstytut KT Włocławek62012

Grupa nr 3:

1Martyka NadiaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.72009
2Glińska NataliaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.82009
3Murawska JuliaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.82010
4Gabriela PerlińskaKKT Izbica Kujawska82010
5Zofia BanasiakKKT Izbica Kujawska82010
6Małgorzata BernyśKKT Izbica Kujawska82010

Grupa nr 4:

1Kolanowska AnielaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.72012
2Gabriela FrądczakWłocławski KKT JF82011
3Paulina KucharskaWłocławski KKT JF82011
4Ciupalska MartaAKT Lubraniec82011
5Kuźnicka ZofiaAKT Lubraniec82011

Grupa nr 5:

1Oliwier KotrychWłocławski KKT JF52009
2Maciej SałackiWłocławski KKT JF52009
3GŁOWACKI STANISŁAWAkademia Zdrowia i KT Włocławek52009
4PRZYSTAŁOWSKI JAKUBAkademia Zdrowia i KT Włocławek62009
5NYKLEWICZ BARTOSZKKT Brześć Kuj.62009
6ŻURAŃSKI MATEUSZKKT Brześć Kuj.62009
7Winiecki RemigiuszWłocławski KKT JZ62009
8Andrzejewski HubertWłocławski KKT JZ62009
9Kozłowski JanWłocławski KKT JZ62009

Grupa nr 6:

1KACZOROWSKI IGORAkademia Zdrowia i KT Włocławek62010
2ORLIKOWSKI FILIPAkademia Zdrowia i KT Włocławek62010
3ZAWITOWSKI MATEUSZAkademia Zdrowia i KT Włocławek62010
4NYKLEWICZ PATRYKKKT Brześć Kuj.62011
5KUŁAKOWSKI KACPERKKT Brześć Kuj.62012
6Górecki AdamAKT CENTRUM Włocławek52012

Grupa nr 7:

1Pietraszkiewicz TomaszKKT ZANSHIN Lubień Kuj.72010
2Orczyk JakubKKT ZANSHIN Lubień Kuj.72009
3Karbowski PiotrKKT ZANSHIN Lubień Kuj.72011
4Gutral MiłoszKKT ZANSHIN Lubień Kuj.72010
5Okrój JakubWłocławski KKT JZ72009

Grupa nr 8:

1Pączek SzymonAKT CENTRUM Włocławek82011
2Michalski SzymonKKT ZANSHIN Lubień Kuj.82011
3GRZYBOWSKI ADAMAkademia Zdrowia i KT Włocławek82011
4SĘDŁAK DORIANKKT Brześć Kuj.82011
5WESOŁOWSKI DAWIDAkademia Zdrowia i KT Włocławek82011
6Kacper NauszczyńskiWłocławski KKT JF82011

Grupa nr 9:

1Zieliński FilipKKT ZANSHIN Lubień Kuj.82012
2LEWANDOWSKI MICHAŁAkademia Zdrowia i KT Włocławek82012
3BICZ ADAMAkademia Zdrowia i KT Włocławek82012
4Ciechanowski MaksymilianAKT CENTRUM Włocławek82012
5Kruczyński PiotrAKT CENTRUM Włocławek72012

Grupa nr 10:

1KACZMAREK IGAAkademia Zdrowia i KT Włocławek42007
2Włodarska MajaWłocławski KKT JZ42007
3Skalska JuliaKKT ZANSHIN Lubień Kuj.62008

Grupa nr 11:

1Amelia SzadkowskaKKT Izbica Kujawska82008
2Natasza KucharskaKKT Izbica Kujawska82008
3Maja RybowskaWłocławski KKT JF72008
4Kacper BąkowskiKKT Izbica Kujawska82007
5Hubert DrubkowskiKKT Izbica Kujawska82008
6Brajan ŚledzińskiKKT Izbica Kujawska82009

Grupa nr 12:

1Lewandowska Zofia 3Instytut KT Włocławek32007
2Nobis Zuzanna 3Instytut KT Włocławek32008
3Gołębiewski Piotr 3Instytut KT Włocławek32007
4Rakowski MateuszKKT ZANSHIN Lubień Kuj.32008

Grupa nr 13:

1Mańkowski KacperAKT Lubraniec52008
2DOLATOWSKI PATRYKKKT Brześć Kuj.42007
3Duklas AdamKKT ZANSHIN Lubień Kuj.52008
4Kosmalski AdrianKKT ZANSHIN Lubień Kuj.52007
5Koprowski SzymonWłocławski KKT JZ52008
6Michalski MichalKKT ZANSHIN Lubień Kuj.62008
7Wawrzyniak AleksanderKKT ZANSHIN Lubień Kuj.62008
8Smerczak SzymonWłocławski KKT JZ62007