Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego 2017, 06.05.2017 r. TORUŃ
4 maja 2017
SUKCES W PUCHARZE EUROPY DZIECI !!!
24 października 2017
Show all

WYNIKI – KUJAWSKO-POMORSKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO 2017

KOŃCOWE WYNIKI INDYWIDUALNE:

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI:

1. Kwarcińska Michalina – KKT Kowal – 26 pkt
2. Czerwiński Michał – Włocławski KKT – 22 pkt
3. Leszczyński Bernard – KKT Brześć Kujawski – 19 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI

1. Duklas Adam – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 26 pkt
2. Kosmalski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 24 pkt
3. Michalski Michał – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 16 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI:

1. Frąckowiak Maja – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 23 pkt
2. Szcześniewska Nadia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 19 pkt
3. Skalska Julia – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 14 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI:

1. Goździk Zofia – Włocławski KKT – 30 pkt
2. Koczór Maciej – AKT CENTRUM Włocławek – 24 pkt
3. Masłowski Gabriel – Włocławski KKT – 12 pkt

GRUPA NR 1 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

1. Szkarpietina Karolina – KKT Brześć Kujawski – 23 pkt
2. Lisiecka Justyna – KKT Brześć Kujawski – 21 pkt
3. Sobieraj Lena – KKT Brześć Kujawski – 17 pkt

GRUPA NR 2 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

1. Ręklewski Nikodem – Włocławski KKT – 23 pkt
2. Wołoszyn Jakub – Włocławski KKT – 22 pkt
3. Różański Cezary – KKT KUMADE Toruń – 20 pkt

GRUPA NR 3 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

1. Suwała Wiktoria – KKT Kowal – 26 pkt
2. Dolatowski Patryk – KKT Brześć Kujawski – 22 pkt
3. Lewandowski Kacper – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 21 pkt

GRUPA NR 4 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

1. Wessel Tomasz – KKT KUMADE Toruń – 26 pkt (dwa złote medale)
2. Władysiak Krystian – Instytut KT Włocławek – 26 pkt (jeden złoty medal)
3. Zakrzewski Adrian – KKT KUMADE Łubianka – 17 pkt

GRUPA NR 5 ŚWIEŻAKI DRUGOROCZNE:

1. Szlendak Szymon – KKT KUMADE Toruń – 26 pkt
2. Molewski Stanisław – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 24 pkt
3. Skwarczyński Wiktor – Instytut KT Włocławek – 17 pkt

GRUPA NR 1:

1. Gromadzki Dawid – Włocławski KKT – 26 pkt
2. Rajczuk Wiktoria – KKT Brześć Kujawski – 23 pkt
3. Ochman Ewa – KKT KUMADE Toruń – 20 pkt

GRUPA NR 2:

1. Liberacka Zofia – KKT KUMADE Toruń – 26 pkt
2. Kozierowski Adrian – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski – 18 pkt
3. Różański Mateusz – KKT KUMADE Toruń – 16 pkt

GRUPA NR 3:

1. Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 28 pkt
2. Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz – 24 pkt
3. Kwiatkowska Ewelina – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 20 pkt

GRUPA NR 4:

1. Koprowski Szymon – Włocławski KKT – 28 pkt
2. Rykaczewski Michał – Włocławski KKT – 24 pkt
3. Majewski Aleksander – Włocławski KKT – 16 pkt

GRUPA NR 5:

1. Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT – 30 pkt
2. Bojanko Łukasz – Instytut KT Włocławek – 21 pkt
3. Górski Jakub – KKT Kowal – 19 pkt

GRUPA NR 6:

1. Dembowska Julia – Włocławski KKT – 28 pkt
2. Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek – 26 pkt
3. Pirowski Michał – KKT Kowal – 13 pkt

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

KOŃCOWA KLASYFIKACJA KLUBOWA

1. Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 555 pkt
2. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Toruń – 273 pkt
3. Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 250 pkt
4. Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 238 pkt
5. Klub Karate Tradycyjnego ZANSHIN Lubień Kujawski – 208 pkt
6. Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 199 pkt
7. Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 116 pkt
8. Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 51 pkt
9. Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 45 pkt
10. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Łubianka – 41 pkt
11. Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 22 pkt
12. Klub Karate Tradycyjnego KUMADE Zławieś – 5 pkt