WYNIKI Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Karate Tradycyjnym

Treningi w SP2 od czwartku (06.09.2018 r.)
2 września 2018
Show all

WYNIKI Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Karate Tradycyjnym

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Dzieci i Młodzików w Karate Tradycyjnym


Włocławek, 1 grudnia 2018 r.

Szkoła Podstawowa Nr 19
ul. Szkolna 13, 87-800 Włocławek

 

Organizator:   Kujawsko-Pomorski Związek Karate Tradycyjnego

Włocławski Klub Karate Tradycyjnego

 

 

Wyniki:

 

ur. 2011 i później 

Dziewczęta 9-7 kyu
1. Karolina Kwarcińska         – KKT Kowal
2. Helena Seklecka                – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Aniela Kolanowska           – Włocławski KKT
3. Lena Sołtysińska              – Instytut KT Włocławek

 

Chłopcy 9-7 kyu
1. Kacper Kułakowski           – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Szymon Klimczak              – Instytut KT Włocławek
3. Filip Andrzejewski             – Instytut KT Włocławek
3. Patryk Nyklewicz               – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

ur. 2009-2010 

Dziewczęta 9-7 kyu
1. Julia Popławska                – Włocławski KKT
2. Nadia Martyka                    – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Maja Paliwoda                   – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Natasza Turska                  – Włocławski KKT

Dziewczęta 6-4 kyu
1. Zofia Antonowicz              – KKT KUMADE Toruń
2. Maja Lewandowska           – Włocławski KKT
3. Gabriela Jędrusiak            – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Nadia Szcześniewska       – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

Chłopcy 9-7 kyu
1. Jakub Okrój                       – Włocławski KKT
2. Remigiusz Winiecki           – Włocławski KKT
3. Hubert Andrzejewski         – Włocławski KKT
3. Jakub Orczyk                     – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

Chłopcy 6-4 kyu
1. Julian Grabowski              – KKT KUMADE Toruń
2. Jakub Wołoszyn                – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Mateusz Parnicki               – Instytut KT Włocławek
3. Nikodem Ręklewski           – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

 

 ur. 2007-2008 

Dziewczęta 9-7 kyu

1. Emilia Rutka                        – KKT KUMADE Toruń
2. Julia Skalska                       – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Alicja Świątek                      – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Zuzanna Królikiewicz        – KKT KUMADE Toruń

Dziewczęta 6-4 kyu
1. Ewa Ochman                      – KKT KUMADE Toruń
2. Amelia Ujazdowska           – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Oliwia Kucińska                – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Wiktoria Górska                 – Włocławski KKT

Chłopcy 9-7 kyu
1. Aleksander Wawrzyniak    – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Stanisław Myszkowski      – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Kacper Piasta                    – Włocławski KKT
3. Michał Michalski               – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski

Chłopcy 6-4 kyu
1. Michał Rykaczewski          – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Adam Duklas                     – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
3. Patryk Dolatowski             – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Szymon Koprowski           – Włocławski KKT

 

ur. 2005-2006

Dziewczęta 6-4 kyu
1. Weronika Rudzińska         – KKT ZANSHIN Lubień Kujawski
2. Wiktoria Suwała                 – KKT Kowal
3. Amelia Ochocińska           – Instytut KT Włocławek
3. Zofia Goździk                    – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

Dziewczęta 3-1 kyu
1. Julia Och                            – Instytut KT Włocławek
2. Zofia Liberacka                 – KKT KUMADE Toruń
2. Adrianna Skibińska           – Instytut KT Włocławek
3. Daria Kraszkiewicz            – KKT KUMADE Toruń

Chłopcy 9-7 kyu
1. Aleks Janiak                      – Włocławski KKT
2. Michał Bernyś                    – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Damian Szwed                   – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Mikołaj Chęcki                   – Akademia Zdrowia i KT Włocławek

Chłopcy 6-4 kyu
1. Mateusz Kułakowski         – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Mikołaj Kozowicz              – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Jan Balewski                     – KKT KUMADE Toruń
3. Gabriel Masłowski – Włocławski KKT

Chłopcy 3-1 kyu
1. Adam Kolasiński               – Instytut KT Włocławek
2. Olaf Wiliński                      – Instytut KT Włocławek
3. Szymon Zawitowski          – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Filip Staniszewski             – Instytut KT Włocławek